Terenska nastava u šumi Sibik

Autor: Gabrijela Jukić, 18. 9. 2017.

U petak, 15. rujna, učenici naše škole uputili su se biciklima u obližnju šumu Sibik na terensku nastavu. Kao i svake godine tako i ove, učenici su sa svojim učiteljima dio nastavnog sadržaja odradili upoznavajući šumu. Uz učenje, bilo je mjesta za igru i druženje s vršnjacima u prirodi. Tako su se mogle naći raznovrsne aktivnosti, od igara s kartama, loptom, procjene udaljenosti, graničara, tradicionalnog vjenčanja, pečenja kobasice i slanine uz logorsku vatru i slično. Pri samom kraju našeg druženja, podijeljene su i medalje učenicima koji su ih osvojili na igrama prilikom obilježavanja Hrvatskog olimpijskog dana.

Atmosferu s terenske nastave pogledajte u foto-galeriji