Posjet osmih razreda Vukovaru
Autor: Dunja Piperković, 13. 11. 2017.

U sklopu projekta „Posjet osmih razreda Vukovaru“ učenici osmog razreda naše škole bili su u Vukovaru 10. i 11. studenog 2017. godine. U dvodnevnoj terenskoj nastavi posjetili su: Gradski muzej Vukovar, Muzej vučedolske kulture, Spomen-dom  i masovnu grobnicu Ovčara, Vukovarsku bolnicu, Memorijalno groblje žrtava Domovinskoga rata te Spomen-dom hrvatskih branitelja na Trpinjskoj cesti. Učenici su slušali i predavanje o Domovinskom ratu i Bitci za Vukovar. Posjet gradu heroju završili su sudjelovanjem u Školi mira te u kvizu znanja, u kojem je našu školu predstavljao učenik Damir Krsnik osvojivši treće mjesto.