Hrvatsko narodno kazalište Osijek „Moje pjesme, moji snovi“
Autor: Maja Greganović, 12. 2. 2018.

U projektu Hrvatskog narodnog kazališta u Osijeku organiziranog dolaska u kazalište učenika osnovnih škola od V. do VIII. razreda, sudjelovala su i naša djeca. Projekt su osmislili Hrvatsko narodno kazalište uz podršku Osječko-baranjske županije. 10. veljače pogledali smo mjuzikl „Moje pjesme, moji snovi“ R. Rodgersa i O. Hammersteina II u režiji Nine Kleflin. Djeca su bila oduševljena predstavom koja je ispunila sva njihova očekivanja. Nadamo se da će ovakvih projekata biti u budućnosti i radujemo se ponovnom odlasku u Hrvatsko narodno kazalište Osijek. Zahvaljujemo organizatorima.