Pisanice i sport
Autor: Marko Spajić, 9. 4. 2018.

U našoj je školi održane su Proljetne radionice. U sklopu radionica održano je i natjecanje među učenicima razredne nastave. Pod vodstvom učiteljice Vesne Dravec učenici su, podijeljeni u dvije skupine, nastojali u što kraćem vremenu iz zajedničke košarice s centra igrališta prenijeti što više pisanica u košaricu koja je pripadala njihovoj skupini. Nakon što su mješovite skupine odradile svoj zadatak, učenici su podijeljeni u skupinu dječaka i djevojčica, gdje su djevojčice bili uspiješnije prenijevši tri pisanice više od dječaka. Dio natjecateljskog ugođaja pogledajte u fotogaleriji.