Izvješće o obavljenom radu - Dan planeta Zemlje
Autor: Maja Greganović, 27. 4. 2018.

Moj razred se prvo dogovorio s učiteljicom da sakupimo boce. Odnijeli smo ih u trgovinu i dobili smo za njh novac. Novcem smo kupili sadnice cvijeća, a učiteljica je donijela javore.

Podijelili smo se u dvije grupe. Jedna skupina je sadila cvijeće, a druga javore. I tako smo sve završili. Još smo se fotogrfirali i zalili cvijeće i javore. Ostalo je viška javora,  pa smo Matej Drlić, Ivano i ja uzeli javore i posadili doma. To smo mi napravili za Dan planeta Zemlje. Nadam se da će drveće i cvijeće narasti, a ja sam jako zadovoljan.

Andreo Matić, 2. razred

Kako je vrijedan bio 2.razred. zajedno s učiteljicom Vesnom Dravec i pripravnicom Ivanom Perić, pogledajte u našoj fotogaleriji.