Vodomari
Autor: Maja Greganović, 27. 4. 2018.

Učenici 6. razreda zajedno s učiteljicom Anom Milić sudjelovali su u projekt udruge BIOM. Udruga BIOM organizacija je koja se bavi zaštitom prirode, njezinom promidžbom i popularizacijom. Jedan od projekata je i ukazivanje na zaštitu ptice vodomara, ali i njegovog staništa. Putem dostavljenih materijala udruge BIOM, učenici su saznali pojedinosti o životu i životnim navikama vodomara. Učenici su bili vrijedni, rezali su, lijepili i slagali dijelove te je u konačnici svatko od njih izradio svog 3D vodomara. Izrađene vodomare postavili smo na strop učionice.

Kako je tekao cijeli proces izrade vodomara možete pogledati u Galeriji fotografija.