Ukupno: 121941

Škola u prirodi - Orahovica
Autor: Maja Greganović, 23. 5. 2018.

Učenici 3. i 4. razreda OŠ Gorjani i PŠ Tomašanci  sudjelovali su od 7. do 12. svibnja u školi u prirodi u Orahovici. S njima su išli njihovi učitelji Hrvoje Bolarić, Tomica Ivanović i Marica Gregić.

Svi učenici pohađali su i savladali školu plivanja. Učenici su svakodnevno imali organiziranu jutarnju tjelovježbu sa studenticama, nastavu  sa svojim učiteljima i učiteljicom te popodnevne šetnje i večernji program.

Fantastični tjedan u Orahovici,kako su ga nazvala djeca prošao je bez ikakvih poteškoća i bio je izrazito zanimljiv, uzbudljiv i poučan.

Obišli smo Perivoj kneginje Ružice, Ćiru, Vodenicu i Gradski muzej. Posjetili smo jezero, uživali u jahanju konja na ranču Koral, isplesali se u discu i svakodnevno se sladili ukusnim sladoledom u slastičarnici.

U povratku smo posjetili Bizik, a kako smo se proveli provjerite u našoj fotogaleriji.