Svjetski tjedan svemira

Autor: Maja Greganović, 12. 10. 2018.

I ove smo godine u našoj školi obilježili Svjetski tjedan svemira. Učenici od petog do osmog razreda sudjelovali su u 5 ponuđenih radionica. Uz puno mašte, učenici su crtali svoje viđenje vanzemaljaca ili kako zamišljaju svoj život u Svemiru, a kroz sastave opisivali kako se živi na drugim planetima. Na internetu i iz enciklopedije, tražile su se informacije za plakat o planetima Sunčevog sustava dok su neki koristili internet da bi napravili osmosmjerku sa pojmovima iz astronomije. Najžustrije je bilo u grupi koja je igrala Pictionary crtajući zadane pojmove vezane uz svemir. Kroz igru i zabavu vrijeme je brzo proletjelo, ali možemo reći da smo bar na kratko "prošetali" prostranstvom Svemira.

Fotogalerija                                                                         Ivana Domjan