Svjetski dan tablice množenja
Autor: Damir Jukić, 3. 10. 2019.

U petak, 27. rujna, u sklopu Svjetskog dana tablice množenja učenici 6. razreda OŠ Gorjani su uz vodstvo učiteljice matematike Ivane Domjan inicirali i realizirali zanimljiv projekt - aktivnost: Tablica množenja. Učenici su, podijeljeni u timove, prošetali selom i obišli ključne seoske institucije i lokacije (općina, pošta, trgovina, župni ured...) zamolivši sve koje su susreli da kratko, ad hoc, na licu mjesta odgovore na pet zadataka iz tablice množenja. Onim sugovornicima koji su svih pet zadataka točno riješili učenici su uručili potpisani certifikat. Učenici su navedeni projekt radosno prihvatili i veoma marljivo i predano proveli. Slike možete pogledati u fotogaleriji.