Foto izložba
Autor: Damir Jukić, 28. 1. 2020.

Udruga veterana 122. brigade hrvatske vojske Đakovo već se 12 godina bavi i promicanjem vrijednosti i istine o Domovinskom ratu kroz vrlo uspješnu suradnju sa osnovnim i srednjim školama putem tematskih foto izložbi.

Kroz suradnju i potporu našoj školi u promicanju suvremenih načina provođenja upoznavanja učenika sa detaljima ranih ratnih 90-tih godina na području istočne Slavonije organizirana je izložba ratne fotografije.

Rad udruge veterana 122. brigade prepoznat je i podržan sufinanciranjem Europske unije iz Europskog socijalnog fonda pod nazivom "Poboljšanje kvalitete života i socijalne uključenosti branitelja i stradalnika Domovinskog rata".