Projekt "Biram čitanje, znam znanje"
Autor: Tihana Pavić Varga, 21. 2. 2020.

Jučer 20. veljače u našoj je školi održana druga radionica u sklopu projekta „Biram čitanje, znam znanje“.  Ovim projektom učenicima je omogućeno upoznavanje s literaturom na stranim jezicima, potiče se čitanje u svrhu zabave te  se obogaćuje knjižnični fond školske knjižnice. Današnja radionica bila je na njemačkom jeziku i s petašima ju je održala Vesna Ćupić učiteljica njemačkog jezika iz OŠ Levanjska Varoš. Učenici su razgovarali o emocijama, čitali slikovnicu  Das farbenmonster, rješavali zadačiće, kvizove, križaljke i lijepo se zabavili. Pozdravljamo ovakve projekte i ubuduće!

Knjižničarka Tihana Pavić Varga