Radionica Legiranje, ne drogiranje
Autor: Damir Jukić, 9. 3. 2020.

Dana 6. ožujka za učenike VIII. razreda organizirana je radionica o ovisnosti i zlouporabi droga koja se odvija u sklopu projekta „Legiranje, ne drogiranje“. Radionicu je održala policijska službenica Odjela za prevenciju PU Osječko-baranjske Eleonora Matić. Službenica im je objasnila što sve može utjecati na uzimanje droga, a učenici su iznijeli svoje mišljenje o temi. Saznali su i što je to kriminalitet, a što sekundarni kriminalitet, što se sve ubraja pod zlouporabu droge kao i kako izgledaju novi oblici droga. Na kraju su imali grupni zadatak koji su zajedno prošli i raspravili. Radionica je bila edukativna i učenici su rado sudjelovali.

Fotografije možete vidjeti ovdje.

Pedagoginja pripravnica:

Danijela Mađarac