Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece za upis u prvi razred osnovne škole

Autor: Mirela Korajac, 3. 6. 2020.

Dragi roditelji,

u petak (5. lipnja) i  ponedjeljak (8. lipnja) započinju testiranja za upis u 1. razred za školsku godinu 2020./2021.  Testiranja će se obavljati u OŠ Gorjani.

Obavijest o terminima testiranja nalazi se na ulaznim vratima škole, a i telefonski i pisano ćemo Vas obavijestiti tijekom ovog tjedna. Ukoliko ne možete doći u navedenom terminu, molimo Vas da nas o tome obavijestite na školski telefon 031/853-009.

Na testiranje je potrebno ponijeti:

1. vlastitu kemijsku olovku i običnu olovku

2. OIB i JMBG djeteta

3. osobnu iskaznicu roditelja

4. specijalističku dokumentaciju (nalazi psihologa, logopeda, liječnika) ukoliko ih dijete ima

Napominjemo da dijete treba doći u pratnji jednog roditelja u točno zakazano vrijeme kako se ne bi susreli s drugim roditeljima i izlagali nepotrebnom riziku.

Na ulazu u školu će roditelju i djetetu biti dezinficirane ruke i izmjerena temperatura. Ako nakon objave termina testiranja do ulaska u školu na testiranje, roditelj i(li) njegovo dijete ima simptome povišene tjelesne temperature i(li) respiratorne smetnje, molimo roditelja da nas obavezno kontaktira na školski telefon.

Pedagoginja:

Marija Bučanović, mag.ped.