Obavijest o vraćanju udžbenika
Autor: Damir Jukić, 23. 6. 2020.

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas da od 24. lipnja kreće vraćanje udžbenika koje su učenici koristili u nastavnoj godini 2019./2020.

Učenici će vraćati sve udžbenike osim radnih bilježnica i radnog materijala prema sljedećem rasporedu:

1.-4. razreda (vraćaju sve udžbenike) – 24. lipnja kod svojih učitelja/učiteljica;

5.-8. razreda (vraćaju sve udžbenike) - od 25. lipnja - 29. lipnja od 8:00-12:00 u        prostorije školske knjižnice.

Svaki učenik udžbenike koje vraća treba uredno složiti u plastičnu vrećicu na kojoj treba napisati svoje ime i prezime te razredni odjel.

Ako učenik izgubi ili zbog nepažljivog postupanja onemogući ponovno korištenje udžbenika predviđenih za višegodišnje korištenje, dužan je nadoknaditi štetu u iznosu od 50 % kataloške cijene udžbenika. Učenik koji ne vrati udžbenike koje je zadužio prethodne školske godine, odnosno ne nadoknadi štetu od 50 % kataloške cijene udžbenika, neće moći zadužiti udžbenike za novu školsku godinu.

Učenici koji budu upućeni na dopunski rad udžbenike će vratiti nakon dopunskog rada u dogovoru s razrednikom.

S poštovanjem,

Ravnatelj škole: