Interaktivni pano u hodniku škole!

Autor: Mirela Korajac, 24. 6. 2020.

Ako se pitate na koji način zabavno iskoristiti vrijeme tijekom ljetnih praznika, pedagoginja i knjižničarka imaju prijedloge.

Pano je napravljen za učenike razredne nastave u bojama i motivima mora i ljeta. Interaktivan je jer sadrži omotnicu s karticama na kojima se nalaze prijedlozi aktivnosti koje učenici mogu raditi tijekom ljeta. Pa tako npr., mogu naučiti igrati novu društvenu igru, izraditi srce ili životinju origami tehnikom, naučiti kuhati jedno jednostavno jelo, pročitati knjigu ili pak posaditi cvijet i brinuti se o njemu.

Zadatak učenika je bio izvući aktivnost, a prema oduševljenju ne sumnjamo u ostvarenje tijekom ljeta.

Ivana Perić i Danijela Mađarac