Dan kravate
Autor: Damir Jukić, 19. 10. 2020.

Povodom obilježavanja Dana kravate, koji se službeno slavi 18. listopada, u našoj su školi organizirane radionice za 3., 4., 6. i 8. razred od 10. do 16. listopada. Radionice su vodile knjižničarka Ivana Perić i pedagoginja Danijela Mađarac. Učenici su na radionici učili o povijesti kravate, a naučeno su na kraju provjerili pomoću Kahoot kviza. Zatim su pisali pjesmu o kravati u obliku činkvine, pjesme osjetila, akrostiha ili rondela. Za kraj, za malo opuštanja, upustili su se u bojanje origami kravate koju su ukrasili i obojali po želji. Najbolji radovi su nagrađeni i postavljeni na pano u hodniku škole.

U ponedjeljak 19. listopada naši djelatnici i učenici škole su i službeno obilježili Dan kravate. Kako je to izgledalo pogledajte u galeriji.