Ukupno: 191440

BRINI O SEBI - BUDI DOBRO - proŽIVI COVID
Autor: Mirela Korajac, 27. 1. 2021.

“BRINI O SEBI – BUDI DOBRO – proŽIVI COVID” projekt je koji ima za cilj pružanje psihološke podrške mladima u Hrvatskoj i očuvanje mentalnog zdravlja mladih za vrijeme pandemije koronavirusa. Ovaj projekt pokrenuli su Središnji državni ured za demografiju i mlade i Hrvatska psihološka komora.

U sklopu projekta, pokrenute su telefonske linije za savjetovanje mladih u 20 hrvatskih županija i gradu Zagrebu.

Puno je stvari koje možeš učiniti za brigu o sebi. Kao što pazimo na svoje tjelesno zdravlje, treba paziti i na svoje mentalno zdravlje.

Budući da postoji puno strategija samopomoći, svatko bi trebao za sebe otkriti ono što mu najbolje pomaže i odgovara. Važno je pronaći stvari u kojima uživaš. Više o tome vi i vaši roditelji možete pročitati u BROŠURI.

mladi_hr_brosura.pdf (1.76 MB)