Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: Maja Greganović, 18. 10. 2023.

U mjesecu listopadu već tradicionalno obilježavamo Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Ove smo se godine odlučili za 17. 10. Učenici i učitelji raznim su aktivnostima pokazali koliko smo zahvalni na svim plodovima i blagodatima koje nam puža naša draga zemlja.

Dan je počeo tako da su učenici pravili tople sendviče za doručak. Nakon doručka imali smo priliku pogledati priredbu koju su učenici pripremili sa svojom učiteljicom Mirelom Nedić i vjeroučiteljem Ivanom Rakoncem.

Drugi dio dana učenici su sudjelovali u maštovitim sportskim igrama koje je osmislila učiteljica Danijela Matijaković. Svi su razredi pripremali priloge, salate ili deserte koje smo onda poslužili uz ručak u školskoj kuhinji.

Zahvaljujemo se svima na suradnji i uloženom trudu.
Više fotografija možete pronaći u našoj fotogaleriji.