Malonogometni turnir u Đakovu
Autor: Josip Čurila, 2. 11. 2016.

Dana 2. stunenog 2016. godine nogometaši naše škole (ŠŠK Gorjani) sudjelovali su na malonogometnom turniru osnovnih škola Đakovštine. Turnir se održao u gradskoj dvorani u Đakovu. Naša ekipa otvorila je turnir utakmicom protiv OŠ I.G.Kovačić iz Đakova. Iako su gubili na poluvremenu rezultatom 1:3, velikim zalaganjem i dobrom igrom naši igrači uspjeli su izjednačiti rezultat na 3:3. Slijedila je odlučujuća utakmica protiv OŠ L.Botića iz Viškovaca. Utakmica je bila napeta sve do samog kraja, no međutim i ova utakmica je završila podjelom bodova 2:2. Na kraju je prvo mjesto u našoj skupini zauzela OŠ I.G.Kovačić iz Đakova.