preskoči na sadržaj

Osnovna škola Gorjani

Login
idemo u srednju ....

e-Dnevnik

Raspored vožnje školskog autobusa

VAŽNO - za učitelje!!!

www.ettaedu.eu

Sudjeluj i ti!

Anketa (mala)
Koja je za Vas najvažnija stvar na svijetu?






Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 1. 2010.

Ukupno: 99552
Ovaj mjesec: 1559
Ovaj tjedan: 5
Danas: 5
Korisni linkovi :)

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Natjecanja učenika u školskoj godini 2016./2017.
Autor: Gabrijela Jukić, 27. 4. 2017.

Čestitamo svim učenicima koji su u ovoj školskoj godini izrazili želju i volju za sudjelovanjem na školskim i županijskim natjecanjima te time pokazali što znaju i mogu! Koji su to sve učenici koji su sudjelovali na natjecanjima provjerite pod opširnije... 


INFORMATIKA

- Školsko:                                     - Županijsko:

  • Josip Antunović (5.)              Josip Antunović (5.) 
  • Zvonimir Keglović (5.)           Ivana Perić (6.)
  • Ivana Perić (6.)                      Lucija Šipoš (6.)
  • Lucija Šipoš (6.)
  • Klara Birtić (6.)
  • Dino Tomić (6.)
  • Tomislav Ivanović (6.)
  • Gabrijel Majedenić (6.) 

TEHNIČKA KULTURA

- Školsko:                                      - Županijsko:

  • Josip Antunović (5.)              Josip Antunović (5.) 
  • Katarina Markotić (5.)            Ivana Perić (6.)
  • Slavko Došlin (5.)                   Luka Bilušić (7.)
  • Ivana Perić (6.)                      Tonka Radojković (7.)
  • Klara Birtić (6.) 
  • Patrik Kukučka (6.)
  • Luka Bilušić (7.)
  • Antonio Šušak (7.)
  • Tonka Radojković (7.)
  • Dora Mišetić (7.)
  • Magdalena Gregačević (7.)
  • Paula Milanović (7.)

VJERONAUČNA OLIMPIJADA

- Školsko:                                      - Županijsko

  • Ivana Perić (6.)                     Ivana Perić (6.)
  • Magdalena Gregačević (7.)    Magdalena Gregačević (7.)
  • Dora Mišetić (7.)                   Dora Mišetić (7.)
  • Ella Radojković (7.)               Ella Radojković (7.)

MATEMATIKA

- Školsko:

  • Josip Antunović (5.) 
  • Zvonimir Keglović (5.) 
  • Lucija Šipoš (6.)
  • Dino Tomić (6.)  

POVIJEST

- Školsko:

  • Ivona Dević (8.)
  • Anamarija Birtić (7.)
  • Ana Jozipović (5.) 
  • Damir Krsnik (7.)
  • Marija Pavić (7.)

BIOLOGIJA

- Školsko:

  • Ella Radojković (7.)
  • Antonio Šušak (7.)

KEMIJA

- Školsko:

  • Marija Pavić (7.)
  • Katarina Jeleč (7.)
  • Paula Milanović (7.)
  • Tonka Radojković (7.)

PRVA POMOĆ

  • Ella Radojković (7.)
  • Dora Mišetić (7.)
  • Anamarija Birtić (7.)
  • Damir Krsnik (7.)
  • Katarina Jeleč (7.)
  • Antonija Jozipović (7.)
  • Ana Andraković (7.)  

CROATIAN MAKERS LIGA

  • Ivana Perić (6.)
  • Klara Birtić (6.)
  • Luka Bilušić (7.)
  • Damir Krsnik (7.)
  • Patrik Iličić (8.)
  • Marko Filipović (8.) 

KROS

  • Josip Čurila (8.)
  • Vedran Babić (8.)
  • Adam Jozipović (8.)
  • Luka Bilušić (7.) 

ATLETIKA                                                           

  • Luka Bilušić (7.)                                        
  • Damir Krsnik (7.)                                    
  • Vedran Babić (8.)                                  
  • Josip Čurila (8.)                                      
  • Marko Filipović (8.)                               
  • Leo Jagodić (8.)                                       
  • Rino Kolarić (8.)                                      
  • Ivan Mujanović (8.)                              

RUKOMET

  • Vedran Babić (8.)
  • Josip Čurila (8.)
  • Adam Jozipović (8.)
  • Marko Jukić (8.)
  • Rino Kolarić (8.)
  • Ivan Mujanović (8.)
  • Lovro Petrović (8.)
  • Luka Bilušić (7.)

NOGOMET

  • Josip Čurila (8.)
  • Marko Filipović (8.)
  • Marko Jukić (8.)
  • Lovro Petrović (8.)
  • Ivan Mujanović (8.)
  • Vedran Babić (8.)
  • Leo Jagodić (8.)
  • Luka Bilušić (7.)
  • Zvonimir Keglović (5.)




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju