Info dan - Učimo zajedno 4

Autor: Maja Greganović, 16. 2. 2019.

U sklopu projekta Učimo zajedno 4 koji osigurava pomoćnike u nastavi djeci s teškoćama u osnovnim i srednjim školama Osječko-baranjske županije, u našoj školi je 13. veljače 2019. održan INFO DAN za sve zainteresirane roditelje, učitelje, učenike i mještane.

Projekt je usmjeren izjednačavanju mogućnosti za potpuno uključivanje učenika s teškoćama u razvoju u život zajednice kojoj pripadaju s posebnim osvrtom na uključivanje u redovan školski sustav. Na održanom info danu predstavljen je projekt. Svoja iskustva u radu na projektu su iznijela je pomoćnica Josipa Gregačević koja učenicu prati već četvrtui školsku godinu. Nakon toga učenici iz razrednog odjela u kojemu je učenica koja ima pomoćnicu u nastavi iznijeli su svoja pozitivna iskustva te ispričali kako pomažu učenici s teškoćama, a posebno su naglasili na koje sve načine ta učenica pomaže njima.

Fotografije pogledajte u našoj fotogaleriji.