Obavijest o vraćanju udžbenika

Autor: Damir Jukić, 20. 6. 2023.

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas da se 21. lipnja (srijeda) organizira vraćanje udžbenika koje su učenici koristili u nastavnoj godini 2022./2023.

Učenici će vraćati sve udžbenike osim radnih bilježnica i radnog materijala.

1.-4. razreda (vraćaju sve udžbenike) – 21. lipnja kod svojih razrednika/-ca;

5.-8. razreda (vraćaju sve udžbenike) - 21. lipnja kod svojih razrednika/-ca.

Svaki učenik udžbenike koje vraća treba uredno složiti u plastičnu vrećicu na kojoj treba napisati svoje ime i prezime te razredni odjel.

Ako učenik izgubi ili zbog nepažljivog postupanja onemogući ponovno korištenje udžbenika predviđenih za višegodišnje korištenje, dužan je nadoknaditi štetu u iznosu od 50 % kataloške cijene udžbenika. Učenik koji ne vrati udžbenike koje je zadužio prethodne školske godine, odnosno ne nadoknadi štetu od 50 % kataloške cijene udžbenika, neće moći zadužiti udžbenike za novu školsku godinu.

Učenici koji budu upućeni na dopunski rad udžbenike će vratiti nakon dopunskog rada u dogovoru s razrednikom.

S poštovanjem,

Ravnatelj škole: