Obavijest roditeljima i učenicima!!!

Autor: Damir Jukić, 20. 6. 2023.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

dana 21. lipnja 2023. godine (srijeda) završava redovna nastava školske godine 2022./2023.

Podjela svjedodžbi učenicima svih razreda obavit će se 30. lipnja 2023. godine (petak) u 8:00 sati. Učenicima iz Gorjana u MŠ u Gorjanima, a učenicima iz Tomašanaca  u PŠ Tomašanci.

Molim učenike da podmire svoje obveze prema školskoj knjižnici, te da vrate posuđene knjige, tablete (samo učenici osmog razreda) i udžbenike do kraja posljednjeg nastavnog dana 21.6.'23. (srijeda). Svaki učenik udžbenike koje vraća treba uredno složiti u plastičnu vrećicu na kojoj treba napisati svoje ime i prezime te razredni odjel. Obavezno ostaviti ključeve od svojih ormarića, nakon nastave,  u vratima ormarića!!!

Učenici koji budu upućeni na dopunski rad udžbenike će vratiti nakon dopunskog rada u dogovoru s razrednikom.

Obavijest o dopunskom radu i sve daljnje obavijesti možete pratiti na web stranici naše škole!!!

Svim učenicima i učiteljima naše škole želim ugodne i sretne ljetne  praznike.

Ravnatelj škole:

Damir  Jukić, prof.