Jesen :)

Autor: Emilija Prgomet, 29. 10. 2015.

...Jesen je doista čudesna...zaključili su učenici V. razreda nakon niza aktivnosti povodom Dana kruha...

Učenici V. razreda, u sklopu priprema za obilježavanje Dana kruha, promatrali su promjene u prirodi i prikupljali plodove kako bi ukrasili svoje jesenske šešire. Doista je čudesno što sve dječja mašta može jer su napravili prelijepe šešire, svaki drugačiji i poseban. Zajedno sa svojom razrednicom osmislili su panoe kako bi dočarali ljepotu jeseni...u fotografijama (snimljenim na stručnoj ekskurziji učitelja), pjesmama i priči učenice V. razreda Lucije Šipoš. Prema Šeširkovoj priči uvježbali smo i igrokaz. Ništa ne bi moglo proći ni bez pomoći roditelja koji su nam za ovu prigodu priredili niz slasnih, pekarskih proizvoda. Sve u svemu, trud se isplatio i ovi su Dani kruha bili pomalo drugačiji, no lijepi.

Kako je sve izgledalo, pogledajte u nizu fotografija i pročitajte Šeširkovu priču naše Lucije.

M. Nedić

SESIRKOVA_PRICA.docx (13.45 KB)