INFO DAN Projekta „Učimo zajedno 2“

Autor: Damir Jukić, 22. 2. 2016.

Pozivamo sve zainteresirane učenike, roditelje, učitelje, pomoćnike u nastavi i sve zainteresirane građane na

INFO DAN Projekta „Učimo zajedno 2“.

26.2.2016. (petak) u 11 i 30 sati

Prezentacija projekta i osvježenje bit će u učionici 1. razreda          OŠ Gorjani.

Projekt „Učimo zajedno 2“ usmjeren je izjednačavanju mogućnosti za potpuno uključivanje učenika s teškoćama u razvoju u život zajednice kojoj pripadaju s posebnim osvrtom na uključivanje u redovan školski sustav. Postoje tri glavna cilja projekta, socijalno uključivanje djece s teškoćama u razvoju u redoviti sustav obrazovanja, smanjenje broja nezaposlenih na području županije te uspostavljanje mehanizma suradnje svih sudionika u provedbi socijalne inkluzije djece i mladih.

Više informacija na INFO DANU na koji ste svi dobrodošli!