Posjet Srednjoj strukovnoj školi Antuna Horvata

Autor: Lucija Lukić, Matej Mikulandra, 9. 5. 2016.

5. svibnja učenici 8. razreda s učiteljicom Ivanom posjetili su Srednju strukovnu školu Antuna Horvata u Đakovu. Vidjeli smo mnogo zanimanja. Kuhari, pekari i mesari počastili su nas svojim specijalitetima.

Bili smo i u školskom plasteniku gdje fitofarmaceuti odrađuju praksu. Ondje nam se sviđa što imaju jedan tjedan teorijske nastave, a tjedan praktične. Najviše su nam se svidjela trogodišnja zanimanja jer su ih bolje predstavili i zanimljivija su. Soboslikari su lijepo uredili učionice.

Škola im sudjeluje u jako puno projekata i puno putuju. Lijepa je i stvarno nam je drago što smo ju posjetili. laugh