Humanitarna akcija

Autor: Damir Jukić, 28. 11. 2022.

Svi znamo da se nalazimo u mjesecu darivanja i činjenja dobrih djela. Stoga smo upravo sada odlučili pokrenuti humanitarnu akciju kojom bismo pomogli onima koji se nalaze u puno težem položaju od nas samih.

Prikupljat ćemo donacije za socijalnu samoposlugu u Đakovu čiji je osnivač Socijalno-humanitarna udruga "Terezijin krug"..

Nećemo prikupljati novac, nego isključivo higijenske potrepštine i trajne, nekvarljive prehrambene proizvode kao što su gotove juhe, tijesta, konzervirana hrana (pašteta, mesni narezak, grah), ulje, šećer, brašno, sol, zimnica... Sve što može dugo stajati bez da se pokvari.

Ne morate nositi puno, niti puno trošiti na kupovinu takvih proizvoda. Donesite onoliko koliko možete, jedno ulje, dvije konzerve,..., u vrijednosti 5, 10, 20 kuna bit će sasvim dovoljna.

Donacije ćemo prikupljati u školi do 9.12.2022.(petak) nakon čega će ih se prevesti u socijalnu samoposlugu u Đakovu.

Veliko HVALA svima yes