Odrastanje

Mladi talenti

Autor: Antonela Gregić, 7. 4. 2015.

Svatko od Vas ima neke skrivene talente za koje možda ne zna.To trebate iskoristiti,možete se prijaviti na ovakvu emisiju i pokazati svoj talent! Naša Iva je to napravila i oduševila žiri i cijelu publiku wink

Iva je 17-godišnja djevojka iz Đakova koja je svojim nastupom oduševila žiri i cijelu publiku.Iva,puna energije obožava muziku,svira gitaru i u slobodno vrijeme snima cover pjesme koje potom stavlja na youtube. Žiriju se predstavila sa svojim coverom,spojem dvije pjesme ''Elitnih Odreda'' - Ne koči/Beograd.

Tonći Huljić je rekao kako je donjela potpuno novu dimenziju ovih pjesama i da bi ju mogao slušati satima!

Massimo je pak rekao da mora poraditi na sviranju gitare, ali da je vokalno izuzetno interesantna!

Dok je Željko dodao da je potpuno zadovoljan i da je uživao u izvedbi

Bez dvoumljenja, Iva je prošla u idući krug!!

Izvor: http://www.teen385.com/showbiz/tv/tinejdzerica-iz-djakova-svojim-nastupom-odusevila-cijelu-regiju-bravo-iva