Djeca pomažu djeci

Naša škola je 20.10.2010.  obilježila Dane kruha u sklopu projekta Djeca pomažu djeci, pa su u skladu s tim svi učenici na školi uz pomoć svojih roditelja napravilli nekakav kolač  i donjeli ih u školu.

Na početku toga dana, svi učenici su u svojim razredima uz pomoć svojih razrednika izrađivali neke predmete ili ukrase, kako bi mogli prisustvovati sajmu. Nakon što su svi radovi bili gotovi, nešto prije 11 sati, spustili smo se u u školsku dvoranu, i priredili sve za dolazak gostiju na naš sajam.

Za to vrijeme, nekoliko učenika je, u pratnji profesora iz glazbenog Darka Ocvirka i profesorice engleskog jezika Tatjane Bašić, otišlo u Dom za stare i nemoćne, kako bi i ove godine razveselili njihove pripadnike sa košarom punom kolača, voća i ponekih ukrasa.

Sajam je protekao dobro. Dolazili su nam gosti, većinom naši roditelji, bake i djedovi, koji su za simbolične cijene kupovali sitnice i predmete koje smo mi toga jutra brižljivo izrađivali. Sav prihod od sajma išao je u humanitarne svrhe, za akciju ''Djeca pomažu djeci''.

Uživali smo u tome što smo i ove godine imali priliku svi zajedno napraviti nešto korisno i pomoći onima koji imaju manje.

Kliknite na link kako bi vidjeli slike :