Dan ružičastih majica u našoj školi

Autor: Monika Pešo, 26. 2. 2020.

Dan ružičastih majica je u našoj područnoj školi obilježen kroz radionicu "Uh, što sam ljut". Cilj radionice bio je da učenici kroz žute papiriće kažu što ih ljuti, dok su kroz ružičaste majice trebali reći što im je raditi u slučaju kada su ljuti. Svojim uradcima su uredili pano.

Provjerite i foto-galeriju!

Maškare

4.3.2014. obilježili smo u našoj školi poklade/maškare.Kako nam je bilo i kako smo se zabavili provjerite sami u prezentaciji koju smo pripremmili za vas !!!

Zahvaljujem se svima koji su nam uljepšali dan :)

MASKARE 2014.pptx

Dan planeta Zemlje!

Dana 19.04.2012. u PŠ Tomašanci obilježio se dan planeta Zemlje!

U priloženoj prezentaciji možete vidjeti kako smo se zabavili!

Dani kruha 2011
DANI KRUHA.ppt

Dani kruha 2010

U PŠ Tomašanci održane su mnoge aktivnosti kojima su obilježeni Dani hrane i plodova zemlje.

U tjednu obilježavanja dana hrane učenici su uz pomoć učiteljica Marice Gregić i Monike Pešo različitim aktivnostima vrijedno pripremali završnu svečanost, koja se održala u petak 22. listopada.

Učenici su pisali prigodne pjesmice, crtali omiljenu hranu, izrađivali plakate i pripremali igrokaz "Važno zrno". Na sam dan oblikovali su razne pekarske proizvode od gotovog tijesta, a svoj su rad prezentirali roditeljima i gostima na završnoj priredbi.

Čitava svečanost završena je blagovanjem hrane i degustacijom ispečenih proizvoda. Ove godine smo dane kruha odradili u sklopu projekta : "DJECA POMAŽU DJECI "

Slike se nalaze u foto-galeriji