Pozivnica!
Autor: Monika Pešo, 15. 12. 2015.

Pozivamo vas na Božićnu predstavu 23.12.'15. (srijeda) u našoj područnoj školi u Tomašancima s početkom u 16h. Za vas smo pripremili zanimljiv program!!!

Dođite i pridružite nam se u veselju i slavljusmiley

Maškare

4.3.2014. obilježili smo u našoj školi poklade/maškare.Kako nam je bilo i kako smo se zabavili provjerite sami u prezentaciji koju smo pripremmili za vas !!!

Zahvaljujem se svima koji su nam uljepšali dan :)

MASKARE 2014.pptx

Dan planeta Zemlje!

Dana 19.04.2012. u PŠ Tomašanci obilježio se dan planeta Zemlje!

U priloženoj prezentaciji možete vidjeti kako smo se zabavili!

Dani kruha 2011
DANI KRUHA.ppt

Dani kruha 2010

U PŠ Tomašanci održane su mnoge aktivnosti kojima su obilježeni Dani hrane i plodova zemlje.

U tjednu obilježavanja dana hrane učenici su uz pomoć učiteljica Marice Gregić i Monike Pešo različitim aktivnostima vrijedno pripremali završnu svečanost, koja se održala u petak 22. listopada.

Učenici su pisali prigodne pjesmice, crtali omiljenu hranu, izrađivali plakate i pripremali igrokaz "Važno zrno". Na sam dan oblikovali su razne pekarske proizvode od gotovog tijesta, a svoj su rad prezentirali roditeljima i gostima na završnoj priredbi.

Čitava svečanost završena je blagovanjem hrane i degustacijom ispečenih proizvoda. Ove godine smo dane kruha odradili u sklopu projekta : "DJECA POMAŽU DJECI "

Slike se nalaze u foto-galeriji