Kupili smo ZOO (We bought a ZOO)
Autor: Emilija Prgomet, 28. 11. 2013.

Saznajte što se događa u filmu 'Kupili smo ZOO'!

wink

Režiser:Cameron Crowe

Godina izdanja: 2011

Mjesto radnje:United States (Ujedinjeno Kraljevstvo)

Jezik:Engleski

Glavne uloge: Matt Damon (Ben), Colin Ford (Daylan),  Thomas Haden Church (Duncan), Maggie Elizabeth Jones (Rosie)

Radnja: Ovo je film u kojemu samohrani otac i njegova djeca (Daylan i Rosie) žele promijeniti svoj život. Daylan je mrzovoljni tinejđer koji se ne želi preseliti i napustiti svoju školu i prijatelje. Ben i Rosie traže novi dom,ali dom će zamijeniti sa zoo-vrtom. Taj zoo prije bilo jako popularan,ali se životinje počinju razboljevati i umiratizbog manjka hrane.Ben je pozvao svoga brata (Duncan) da mu renovirati zoo vrt.Daylan se polako privikavao na novu okolinu. Kada su renovirali zoo vrt podijelili su pozivnice za otvorenje novoga zoo-vrta. Zoo vrt je i danas aktivan.

by Antonela Gregić