Sve što djevojka može poželjeti (What a girl wants)
Autor: Emilija Prgomet, 28. 11. 2013.

Doznajte što se dogodilo Daphne u posjetu njenom ocu u Londonu! :D

Godina izdanja: 2003.

Režiser: Dennie Gordon

Glavni glumci: Amanda Bynes, Colin Firth, Kelly Preston

Radnja: Daphne je tinejdžerica koja živi sa mamom. Sve što zna o ocu je da je ostavio mamu kad je bila trudna (jer nije znao da je trudna) i sad živi u Londonu. Jednog dana odlazi u London u namjeri da ga potraži. Kad ono iznenađenje! Njen otac je važan političar, zaručen i ima buduću pokćerku. Daphne je nesigurna i teško se prilagođava otmjenom, pa pomalo i uštogljenom životu na kakvu ju otac pokušava naviknuti, uvijek okružena paparazzima koji jedva čekaju da napravi neku glupost, a jedina joj je utjeha Ian, dečko kojeg je slučajno upoznala. Nakon nekoliko ispada koje je napravila na različitim revijama i zabavama, odlučuje se ponašati u skladu sa pravilima, što se odražava na njen odnos sa Ianom. Na kraju filma, Daphneini su se roditelji pomirili, otac joj pobjeđuje na izborima a ona je sretna sa Ianom.

Margareta Zeko