> Kuhinja

Autor: Emilija Prgomet, 10. 10. 2013.

Prema Zakonu o fiskalnoj odgovornosti dužni smo utvrditi i poštivati proceduru plaćanja školske kuhinje te smo utvrdili sljedeće:

1. Školska kuhinja se plaća do 20. u mjesecu za tekući mjesec isključivo općom uplatnicom na žiro-račun škole: HR03250000911020440, a u pozivu na broj se upisuje OIB učenika.

2. Ako roditelj ima više djece koja se hrane može  kuhinju uplatiti jednom uplatnicom, upisuje se OIB samo jednog djeteta, ali se uplatnica mora dati na uvid svakom razredniku.

3. Potvrdu o uplaćenoj kuhinji učenik ili roditelj dužan je donijeti u Školu i pokazati na uvid isključivo razredniku najkasnije do 25. u mjesecu za tekući mjesec. Ukoliko to ne učine, učenik neće biti u mogućnosti dalje se hraniti dok ne podmiri obveze.

4. Kuhinja se plaća za cijeli mjesec i roditelj ne može samostalno odlučiti o neplaćanju mliječnih obroka za dane kada dijete nije bilo u školi. Jedino u slučaju dužeg izostanka iz škole, ako se unaprijed razredniku otkaže, moguć je dogovor plaćanje školske kuhinje za manji broj dana.

Od 1. lipnja 2013. u primjeni je isključivo IBAN za izvršavanje svih plaćanja preko računa. IBAN OŠ "Gorjani" je:

HR03250000911020440

Prilažemo vam primjer uplatnice za lipanj 2013. Iznos koji je potreban uplatiti za određeni mjesec učenici saznaju putem obavijesti. A možete ih vidjeti i u tablici koja slijedi nakon uplatnice.