Advent u Zagrebu
Autor: Gabrijela Jukić, 7. 12. 2016.

Učenike naše škole Sv. Nikola je ove godine iznenadio izletom u Zagreb na advent. U ranim jutarnjim satima krenulo se prema glavnom gradu naše Republike.

Učenici su prvo posjetili Zračnu luku „Franjo Tuđman“, zatim se smjestili iza kamera televizijske kuće Nova TV gdje su imali priliku vidjeti i neka poznata lica s televizije. Obišli su Tehnički muzej u kojem su se upoznali s pokusima Nikole Tesle, s razvojem raznog oruđa, motora, automobila, obišli rudnik u potrazi za ugljenom i dijamantima te posjetili Planetarij gdje su uživali u prikazu zvjezdanog neba naše galaksije. U kasno popodne su stigli u centar Zagreba gdje su mogli uživati u adventskom ugođaju mnogih božićnih sajmova.

Atmosferu s našeg jednodnevnog izleta u Zagreb možete pogledati u fotogaleriji.