Zadrugari na Božićnom sajmu u Đakovu

Autor: Maja Greganović, 21. 12. 2021.

U nedjelju 19.12. na vesela lica učenika VI.a razreda mogli ste naići u adventskoj kućici broj 11 na sajmu u Đakovu. Naime, učenici su nekoliko tjedana u školi, a u sklopu školske Zadruge "Dječje ruke" , marljivo pripremali razne suvenire - čestitke, ukrasne tegle, snjegoviće, kišobrane i ostale prigodne proizvode koje su prodavali na sajmu. I pri tom se u ulozi prodavača, dobro zabavili. Učenici su prodavali proizvode u dvije smjene - dopodne od 7:30 do 11:30 i popodne od 17- 20 sati. S učenicima je bila u pratnji i razrednica, učiteljica matematike Ivana Domjan.
Hvala učiteljici Vesni na donacijama za prodaju, V. i VII. razredu na pomoći i svima koji su pomogli u organizaciji i realizaciji.