Dan škole 2011.

Autor: Ana Perić, 25. 5. 2011.

Donosimo vam vijesti sa Dana škole!!

Ovogodišnji Dan škole smo napokon proveli u našoj novoj športskoj dvorani.

U 8:30 je započeo kratki program u kojemu su sudjelovali gotovo svi učenici naše škole i učenici područne škole Tomašanci. Učenici su se posjetiteljima, mahom roditeljima i obitelji, predstavili sa kratkim recitacijama, igorkazima i pjesmama. U programu su također sudjelovali i članovi mlađe skupine KUD-a "Gorjanac", kao i njihovi tamburaši.

Ovogodišnji osmaši su ovu prigodu iskoristili da svojoj razrednici iskažu ljubav i zahvalu za protekle četiri godine, otpjevavši joj pjesmu "Ruža crvena". Ideja je u potpunosti uspjela, što su dokazali i posjetitelji i učitelji, a i osmaši sami, uz mnogobrojne emotivne trenutke koje su pokazali tijekom tih 5 minuta. Ovim putem se i ja, kao osmašica, zahvaljujem razrednici što nas je vodila svih ovih godina uz puno ljubavi i nadam se da će nam ovih nekoliko tjedana, koliko je ostalo do kraja godine, proteći u ljubavi i poštovanju.

Nakon programa, počele su sportske igre. U dvorani su učenici razredne nastave iz Gorjana i Tomašanaca igrali igre u grupama, a na nogometnom igralištu su dečki igrali nogomet podjeljeni u razrede. Na kraju dana,  cure su igrale rukomet u dvorani, a nakon što su one završile, loptu je u ruke uzelo nekoliko učitelja i učiteljica.

Moje mišljenje je da je taj dan - Dan škole bio dobro osmišljen i organiziran. I naravno, drago mi je jer smo Dan škole napokon mogli održati u našoj nastavno-športskoj dvorani.

U fotogaleriji možete pronaći fotografije svih zbivanja na taj dan.