Brošure "Živjeti zdravo" i "Prehrambene smjernice za učenike 5. - 8. razreda"

Autor: Damir Jukić, 2. 4. 2013.

Vezano uz provođenje 1. modula Zdravstvenog odgoja "Živjeti zdravo", Ministarstvo zdravlja je u okviru Akcijskog plana za prevenciju prekomjerne tjelesne težine pmogućilo pripremu i tiskanje brošure "Živjeti zdravo" i "Prehrambene smjernice za učenike 5. - 8. razreda".

Brošura "Živjeti zdravo" nudi ključne informacije o pravilnim prehrambenim navikama i tjelesnoj aktivnosti za odraslu populaciju te je namijenjena učiteljima razredne nastave kao pomoć u osvježavanju znanja i stjecanju spoznaja na ovom području.

Brošura "Prehrambene smjernice za učenike 5. - 8. razreda" namijenjena je učenicima 5. - 8. razreda.

Obje brošure možete pronaći u školskoj knjižnici.